Kodulehe valmistamine

Kodulehe valmistamine tänapäeval on sinu eduka äri “visiitkaart.”

 

Sellega paistad silma inimestele üle kogu Eesti ja kaugemalegi. WEEBibaas valmistab kaasaegsed, toimivaid ja silmapaistvaid kodulehti. Kasutame oma oskusi ja teadmisi, unikaalse ja kliente kutsuva kodulehtede valmistamiseks.

Hind alates 489 €

Hind alates 489 €

Pakume erialhendusi ja proovime kliendi erisoovid täide viia

Moderne disain ja struktuur

SEO optimiseerimine kodulehele,veebilehele või e-poele. Tõstab positisooni otsingumootorites ja aitab klientideni paremini jõuda

SEO optimiseerimine

progrmammeerimistööd

Nutiseadmesõbralik

reklaamid ja kampaaniad

Reklaamid ja kampaaniad internetis

Miks on kodulehe tegemine vajalik?

Praegusel nutiajastul on äri edukuse üheks kindlaks edukuse võtmeks oma veebilehe, e-poe või blogi omamine. 

Firma personaalne koduleht annab klientidele võimaluse firmat rohkem tundma õppida ja usaldama. Usaldus kliendi ja firma vahel loob sideme, mis loob uuest kliendist armastatud püsikliendi. Meie kodulehed loovad sinu olemasolevale või tulevasele ärile unikaalse digijälje, mida kliendid ei unusta.

Mida hind sisaldab?

WEEBibaasi poolt pakutud kodulehe pakett sisaldab kõiki vajaminevaid põhiteenuseid ja ka lisasid, mis on väljaspool paketti tasulised. Me oleme oma klientidele kogu kodulehe loomise protsessi lihtsaks teinud. Antud paketi hinnad sisaldavad kõiki teenuseid ilma lisatasudeta. Kui on soov lisateenuseid tellida, on see muidugi võimalik. Lisaks on meie loodud kaasaegsed kodulehed mugavad nii kliendile külastamiseks kui ka omanikule haldamiseks.

Mure kodulehe haldamise üle?

WEEBibaas pakub peale blogidekodulehtede ja e-poodide ka IT-alaseid teenuseid. Nende alla kuulub ka teie kodulehe haldamise teenus. Seetähendab, et teie ei pea muretsema veebilehe haldamisega tekkinud probleemide, murede või muude hooldustööde pärast.

Domeeni registreerimine ja veebimajutus

Võttes meie kodulehe loomise paketi. Saate ka veebimajutuse 3-ks kuuks tasuta. Kui teil endal domeeni veel ei ole, saate ka selle meilt. Domeen on lisateenus, kuid veebimajutus on tasuta koos paketiga.

Saada päring

Detailsem päring –> SIIN