Reklaamid ja kampaaniad

Haldame teie reklaame, kampaaniaid ja statistikat. Kui teil on vaja tõugata teie e-äri või kodulehte internetis, siis olete tulnud õigesse kohta. Meil on oskused ja võimalused luua perfektseid, sihtgruppidele mõeldud reklaame ja erikampaaniaid.

kampaaniad ja soodustused e-pood, e-poe valmistamine

Loodud sihtgruppidele

kliendid, reklaam, disain

Iga investeering jõuab potensiaalse kliendini

SEO optimiseerimine kodulehele,veebilehele või e-poele. Tõstab positisooni otsingumootorites ja aitab klientideni paremini jõuda

Kutsuvad ja SEO sõbralikud reklaamid

SEO optimiseerimine, võtmesõnad, kliendid

Sobivate võtmesõnade ja lausete analüüs

Tegleme reklaamide ja kampaaniate loomisega internetis

Google Ads reklaam on kiireim viis jõuda enda toote või teenuse reklaamiga Google esilehele. Google Adsi puhul on see positiivne, et reklaami tulusus on 100%, sest reklaami kuvatakse ainult täpsele sihtgrupile, seega ei pea kulutama ressurssi tühja.

Meil on pikaaegne kogemus orsingureklaami analüüsis, loomises ja tulemustes. Oskame luua täpselt vajaliku reklaami teie ärile, mis toob sihtgrupi inimesed otse teie lehele. Toome teie äri või veebilehe esimeste sekka reklaamides teie äri õigetes kohtades, õigete seadistustega. Google Ads on üks edukamaid ja mõistlikumaid reklaami viise, mis on võimalikult soodne, kuid toimib kõige effektiivsemalt.

Kasvatame klientide külastuvust 50%

Reklaamidega, kampaaniate ja õige internetiturundusega on võimalik suurendada klientide külastatavust üle 50%. See kõik on võimalik tehes õigeid kampaaniaid, hästi valmistatud reklaame, kutsuvat veebilehte või e-poodi ja optimiseeringut otsingumootorites. Võime teie veebilehe või e-poe luua kaasaegse ja tegeleda selle reklaamimisega ja üles ehitamisega, garanteerime teile suurema külastatavuse ja liikumiste arvu teie veebilehel.

Saatke päring juba täna ja kirjeldage oma soov. Vastame teile kiirelt ja paneme teie e-äri või kodulehe õitsema.

Märksõnad ja õiged sihtgrupid

Reklaam ei toimi kui pole seatud õigeid märksõnu ja valitud vastavad sihtgrupid. On palju võimalusi luua eksitavat ja mitte toimivat reklaami. Sellepärast on kasulik lasta kogenud profesionaalidel teha toimiv ja õigesti seatud reklaam ja valida vastavalt ka sihtgruppidele õiged seadistused ja reklaami struktuur.

reklaam ja kampaaniad internetis

WEEBibaasis pakume ka lisateenusena Google Analytics intregeerimist ja üles seadmist. Lisame teie sisuhaldussüsteemi lihtsa ja ülevaatliku analüüsi platvormi, kus on teil mugav jälgida ja analüüsida kogu veebilehe aktiivsust ja klientide käitumist. Samas on see hea ka reklaami toimimise kontrolliks. Hea ja mugav vaadata ja hallata kust, tuleb veebilehe liiklus ning kuhu peaks rohkem investeerima. Lisaks on analüüsimine kindlasti hea ka edaspidiseks veebilehe arendamiseks, jälgides kuidas kliendid käituvad teie veebilehel.

Saada päring

Detailsem päring –> SIIN