TEENUSED
Kasutame unikaalseid ja erilahendusi, et luua teile profesionaalne veebileht.

Meie teadmised loovad teile kõrgklassilise veebilehe või lahendab muud probleemid või küsimused meie lisateenuseid kasutades. Pakume omaklassi kõrgkvaliteeti ja garanteerime, et saate modernse ja silmapaistva tulemuse.

Loome vastavalt teie soovidele ja hinnavahemikule kaasaegse kodulehe, blogi või e-poe. Paketid sisaldavad kõike vajaliku ja hind on lõplik. Ei pea muretsema mingite peidetud lisatasude eest.

Iga tänapäevane veebileht on otsingumootoritele optimiseeritud. Me teeme teie veebilehe otisngumootorites nähtavaks, et püüda klientide silmi ja klikimiste arvu. See on väärt investeering, sest ilma SEO optimiseerimiseta ükski kaasaegne ka kaunis koduleht või e-pood veebilehe külastusi ei saa. 

Meie firma on loonud võimaluse oma klientidele disainida peale veebilehe ka logosid ja elemente, vajadusel ka visiitkaarte. Pakume kvaliteetset disaini teenust, kui soovite uuendada firma olemasolevat logo või hoopis on vaja värskele väike firmale luua täiesti uus logo ja värviskeem.

Weebibaas tegeleb kõikide vajalike veebiarendus teenustega, sh. programmeerimine, erilahendused, andmebaasides seadistuste muutmine jne. Kontakteeruge meiega ja aitame teid veebielu muredest vabaneda.

Kliendi tagasiside on meile oluline.

Püüame saada positiivse tagasiside kõikidelt meie klientidelt. Sinu tagasiside on ka meile oluline.

Rahulolevad kliendid 100%

Veebilehe paketid

Nutiseadmesõbralik

Lihtsam koduleht

kliendid, reklaam, disain

Mahukam koduleht

Lisateenused

Nutiseadmesõbralik

SEO otsingumootorite optimiseerimine

Optimiseerime teie veebilehe, et teie ilus koduleht oleks ka klientidele lihtsasti ülesleitav.

kampaaniad ja soodustused e-pood, e-poe valmistamine

Pluginate seadistus

Seadistame kõik vajaminevad pluginad. Tegleme nende hooldamise ja seadistustega.

kliendid, reklaam, disain

Logo, elemendi disain

Kaasaegsed, lihtsad ja meeldejäävad logo disainid. Lisaks ka elemendi ja visiitkaardi disaini loomine.

Nutiseadmesõbralik

Reklaam ja kampaaniad

Haldame teie reklaame üle interneti. Kasutame selleks peamiselt Google otsingumootorit. Lisaks loome kampaaniaid ja muid vajalike turundus seadistusi teie jaoks.

kliendid, reklaam, disain

Domeen ja veebimajutus

Lihtsus. Teeme teie eest kõik vajaliku ära. Valime teie soovil domeeninime, registreerime selle ja ühendame veebilehega. Soovikorral ka veebimajutuse võimalus.

kampaaniad ja soodustused e-pood, e-poe valmistamine

Tehniline tugi, järelhooldusteenus

Aitame erinevate tehniliste küsimuste osas ja anname omapoolset nõu. Pakume ka järelhooldus teenust teie veebilehele, mis tähendab teile tunduvalt vähem probleeme ja peavalu.