TEENUSED
Kasutame unikaalseid eri-lahendusi, et luua teile professionaalne veebileht.

Meie spetsialistid loovad Teile kõrgklassilise veebilehe ning kõigile muudele probleemidele või küsimustele on võimalik leida lahendus meie lisateenuseid kasutades. Pakume kõrget kvaliteeti ja garanteerime, et saate modernse ja silmapaistva tulemuse.

Loome vastavalt Teie soovidele ja hinnavahemikule kaasaegse kodulehe, blogi või e-poe. Paketid sisaldavad kõike vajalikku ja hind on lõplik. Ei pea muretsema mingite peidetud lisatasude eest.

Iga tänapäevane veebileht on otsingumootoritele optimeeritud. Me teeme Teie veebilehe otisngumootorites nähtavaks, et püüda klientide pilke ja klikkimiste arvu. See on väärt investeering, sest ilma SEO optimeerimiseta ükski koduleht või e-pood lehe külastusi ei kasvata, olgu ta kuitahes atraktiivne või kaasaegne. 

Meie firma on loonud võimaluse oma klientidele disainida peale veebilehe ka logosid ja elemente, vajadusel ka visiitkaarte. Pakume kvaliteetset disainiteenust, kui soovite uuendada firma olemasolevat logo või hoopis on vaja värskele väikefirmale luua täiesti uus logo ja värviskeem.

Weebibaas tegeleb kõikide vajalike veebiarendusteenustega, sh. programmeerimine, erilahendused, andmebaasides seadistuste muutmine jne. Kontakteeruge meiega ja aitame Teil veebimuredest vabaneda.

Kliendi tagasiside on meile oluline.

Püüame saada igati positiivse tagasiside kõikidelt meie klientidelt. Sinu tagasiside on ka meile oluline.

Rahulolevad kliendid 100%

Veebilehe paketid

Nutiseadmesõbralik

Lihtsam koduleht

kliendid, reklaam, disain

Mahukam koduleht

Lisateenused

Nutiseadmesõbralik

SEO otsingumootorite optimeerimine

Optimeerime Teie veebilehe, et Teie ilus koduleht oleks ka klientidele lihtsasti ülesleitav.

kampaaniad ja soodustused e-pood, e-poe valmistamine

Pluginate seadistus

Seadistame kõik vajaminevad pluginad. Tegleme nende hooldamise ja seadistustega.

kliendid, reklaam, disain

Logo, elemendi disain

Kaasaegsed, lihtsad ja meeldejäävad logo disainid. Lisaks ka elemendi ja visiitkaardi disaini loomine.

Nutiseadmesõbralik

Reklaam ja kampaaniad

Haldame teie reklaame üle interneti. Kasutame selleks peamiselt Google otsingumootorit. Lisaks loome kampaaniaid ja muid vajalike turundusseadistusi Teie jaoks.

kliendid, reklaam, disain

Domeen ja veebimajutus

Lihtsus - teeme Teie eest kõik vajaliku ära. Valime Teie soovil domeeninime, registreerime selle ja ühendame veebilehega. Soovi korral ka veebimajutuse võimalus.

kampaaniad ja soodustused e-pood, e-poe valmistamine

Tehniline tugi, järelhooldusteenus

Aitame erinevate tehniliste küsimuste osas ja anname omapoolset nõu. Pakume ka järelhooldusteenust Teie veebilehele, mis tähendab Teile tunduvalt vähem probleeme ja peavalu.