Maandumisleht/blogi

Valmistame Teile kodulehe põhja, mis on ideaalseks startimispunktiks, kui soovite ise arendada oma veebilehte. Loome Teile kauni disaini koos 1 sisulehega. Loome responsive ehk nutiseadmesõbraliku kodulehe, mida on mugav kasutada mistahes seadet kasutades. Lihtsam koduleht on hea algus, kui soovid edaspidist arendust ise jätkata.

Pakett sisaldab KÕIKE vajalikku ning rohkemgi. Oleme Teile igakülgseks abiks ja loome Teile kaasaegse ja kutsuva maandumislehe või blogi.

Hind alates 189 €

ALUSTA TÄNA

Teised teenused

Aegumatu välimus

Meie lihstama kodulehe paketiga tuleb kaasa põhjalik analüüs modernseima kodulehe jaoks vastavalt Teie vajadustele ja soovidele arvestades.

Disainid on läbimõeldud põhjalikult Teie ärimudeliga ja kooskõlastatud brändi väljanägemisega.

Igal lehel, igal äril ja igal isikul on oma unikaalsus. Unikaalsuses peitub oluline võti, mis tõstab Teie klientide külastatavust ja pakub kasutajatele meeldivamat lehekülje külastatavust.

Professionaalsed emailid sinu ärile

Iga ettevõtte või väiksema firma omanikul peaks olema omaenda domeeniga seotud email. Olgu see firma haldamiseks, Teie klientidele kontakti saamiseks või firma töötajatele erinimeliste emailide seadistamine.

Seome kõik vajalikud domeeni emailid ja seadistame soovitud emailid. Domeeni emailid tõstavad klientide seas usaldust Teie toodete ja teenuste vastu, ning jätab kogu veebilehele proffesionaalse mulje.

Soovi korral teeme erinimeliste domeeni emaile, mida saab hõplsasti kasutada firma omamisel, ning jätab turnuduslikult eduka ja usaldusväärse mulje.

Kohanduvad veebilehed

Kohanduvad veebilehed on oluline osa meie teenuste omadustest. Kõik meie loodud kodulehed ja e-poed on nutiseadmesõbralikud ja kohanevad vastavalt ekraani suurusele.

Suurendab kasutajate liikuvust Teie kodulehel, on mugav vaadata ükskõik, millise seadme pealt ning suurendab Teie veebilehe külastavust.

Tänapäeval peaks iga veebileht olema responsive(kohanduv), sest üha suurem hulk inimesi külastab interneti oma mobiilsetestseadmetest nagu tahvelarvutid ja nutitelefonid.

Valmistame ilusasid ja kohanduvaid disaine nutiseadmetele ja tahvelarvutitele, mis oluliseima tähendusega tänapäeva nutiühistus, kus peaaegu üle 50% interneti kasutajatest kasutab igapäevelus nutiseadet netis surfamiseks.

Sobivad lisateenused

Uuri kindlasti ka meie muid teenuseid. Pakume nii kodulehe haldust, bännerite valmistamist, domeeni ja veebimajutus teenust, logo ja elemendi disainimist jpm. Küsi julgelt!

Kodulehe ja e-poe paketid:

  • Lihtsama kodulehe tegemine
  • Mahukam koduleht
  • E-poe tegemine

Lisateenused:

  • SEO optimeerimine
  • Logo ja elemendi disain
  • Facebook & Google reklaam
  • Domeen ja veebimajutus teenus
  • Kodulehe, e-poe haldamine
  • Seadistused, installeerimised, ühendamised
  • Parandus – ja uuendustööd

Soov luua blogi või maandumisleht, kuid ei tea kust alustada?

Lehe loomine on Teie jaoks äärmiselt lihtne ja mugav, teostame Teie soovid vaid paari päevaga.

Soovi korral nõustame Teid tehniliste küsimuste ja disaini osas.

Jätate lehe loomise meie hoolde, tööd valmivad kõigest mõne päevaga.

Naudite enda uut veebilehte, mida on lihtne hallata ja lisaks oleme vajadusel Teile veel 3 kuud tasuta toeks.

Võtke meiega ühendust ja disainime Teile vastavalt soovile ja visioonile lihtsa kodulehe põhja, millega on Teil võimalik mugavalt toimetada ja asju lisada. Kui see kisub keeruliseks Teie jaoks, siis oleme alati abiks või soovitame meie abistavaid digiteenuseid: tehnilise tugi teenust.

Domeeni veebimajutus ja haldamine

Teeme oma klientide jaoks elu lihtsamaks. Võime Teie veebilehe panna otse domeenile ja pakkuda veebimajutust murevabalt. See on lihtne viis Teile, et domeeniga seotud küsimustes ja tehnilistes seadistustes probleeme ei tekiks. Seadistame kõik vajaliku kiirelt ja mugavalt. 

Puudub domeen?

Pakume domeeni registreerimist ja veebimajutust 3 kuud tasuta*, valides ühe meie veebilehe pakettidest. Sellega lahenevad koheselt Teie domeeni seadistuse ja ostmise mured.

 

*Kehtib mahukama kodulehe ja e-poe paketi valides

Tap free icon

Lihtsama

Maandumislehe/blogi valmistamine

 

al. 189

 

Populaarseim

Kodulehe tegemine

 

al. 589

 

Toimiva

E-poe loomine

 

al. 789