Kodulehe valmistamine

Kodulehe valmistamine tänapäeval on Sinu eduka äri “visiitkaart.”

Sellega paistad silma inimestele üle kogu Eesti ja kaugemalegi. WEEBibaas valmistab kaasaegsed, toimivaid ja silmapaistvaid kodulehti. Kasutame oma oskusi ja teadmisi unikaalse ja kliente kutsuva kodulehe valmistamiseks.

Hind alates 589 €

ALUSTA TÄNA

Meie muud teenused

Aegumatu välimus

Meie mahukama kodulehe paketiga tuleb kaasa põhjalik analüüs modernseima kodulehe jaoks vastavalt Teie vajadustele ja soovidele arvestades.

Disainid on läbimõeldud põhjalikult Teie ärimudeliga ja kooskõlastatud brändi väljanägemisega.

Igal lehel, igal äril ja igal isikul on oma unikaalsus. Unikaalsuses peitub oluline võti, mis tõstab Teie klientide külastatavust ja pakub kasutajatele meeldivamat lehekülje külastatavust.

Professionaalsed emailid sinu ärile

Iga ettevõtte või väiksema firma omanikul peaks olema omaenda domeeniga seotud email. Olgu see firma haldamiseks, Teie klientidele kontakti saamiseks või firma töötajatele erinimeliste emailide seadistamine.

Seome kõik vajalikud domeeni emailid ja seadistame soovitud emailid. Domeeni emailid tõstavad klientide seas usaldust Teie toodete ja teenuste vastu, ning jätab kogu veebilehele proffesionaalse mulje.

Soovi korral teeme erinimeliste domeeni emaile, mida saab hõplsasti kasutada firma omamisel, ning jätab turnuduslikult eduka ja usaldusväärse mulje.

 

Kohanduvad veebilehed

Kohanduvad veebilehed on oluline osa meie teenuste omadustest. Kõik meie loodud kodulehed ja e-poed on nutiseadmesõbralikud ja kohanevad vastavalt ekraani suurusele.

Suurendab kasutajate liikuvust Teie kodulehel, on mugav vaadata ükskõik, millise seadme pealt ning suurendab Teie veebilehe külastavust.

Tänapäeval peaks iga veebileht olema responsive(kohanduv), sest üha suurem hulk inimesi külastab interneti oma mobiilsetestseadmetest nagu tahvelarvutid ja nutitelefonid.

Valmistame ilusasid ja kohanduvaid disaine nutiseadmetele ja tahvelarvutitele, mis oluliseima tähendusega tänapäeva nutiühistus, kus peaaegu üle 50% interneti kasutajatest kasutab igapäevelus nutiseadet netis surfamiseks.

Muud digiteenused, mida pakume

Uuri kindlasti ka meie muid teenuseid. Pakume nii kodulehe haldust, bännerite valmistamist, domeeni ja veebimajutus teenust, logo ja elemendi disainimist jpm. Küsi julgelt!

Kodulehe ja e-poe paketid:

  • Lihtsama kodulehe tegemine
  • Mahukam koduleht
  • E-poe tegemine

Lisateenused:

  • SEO optimeerimine
  • Logo ja elemendi disain
  • Facebook & Google reklaam
  • Domeen ja veebimajutus teenus
  • Kodulehe, e-poe haldamine
  • Seadistused, installeerimised, ühendamised
  • Parandus – ja uuendustööd

Kuni 5 sisulehe disain

Lihtne SEO

Email ja kontaktivormid

Kõik vajalikud moodulid

Lisa funktsioonid, moodulid

Kiirendatud veebileht

Miks on kodulehe tegemine vajalik?

Praegusel nutiajastul on äri üheks kindlaks edukuse võtmeks oma veebilehe, e-poe või blogi omamine.

Firma personaalne koduleht annab klientidele võimaluse firmat rohkem tundma ja usaldama õppida. Usaldus kliendi ja firma vahel loob sideme, mis teeb uuest kliendist armastatud püsikliendi. Meie kodulehed loovad Sinu olemasolevale või tulevasele ärile unikaalse digijälje, mida kliendid ei unusta.

Parim müügikanal sinu äri potensiaalsetele klientidele. Koduleht suurendab müüki, kutsub rohkem uusi kliente ning on äärmiselt kasumlik.

Kodulehe täisteenus

Pakume täisteenust esmastest konsultatsioonidest, kodulehe hilisema haldamiseni välja. Saame aidata veebimajutuse, domeeni registreerimise ja kõikide muude digiteenustega. Sealhulgas saame tegeleda ka kodulehtede ja e-poodide kolimisteenuseda, remontimise ja hooldusega. Küsi meilt abi julgelt ja aitame sind välja.

Kiire hinnapakkumine

Saada meile hinnapäring, ning seejärel saame Teile soovitud hinnapakkumise kiirelt tagasi saata.

Mugav, kvaliteetne ja lihtne

Weebibaasi meeskond loob sinule või sinu ärile soovitud kodulehe kiirelt ja kvaliteetselt. Seame eesmärgid, arutame läbi soovid ja loome vastava kodulehe, mis vastab kõrgetele standarditele, hoides hinna võimalikult soodsana. Meie kodulehe teenus on mugav viis oma koduleht saada mugavalt ja kiirelt toimima. Teostame kõik vajalikud seadistused ja toimingud algusest lõpuni, et koduleht saaks toimima optimeeritult, kiirena ja korrektselt.

Mida hind sisaldab?

WEEBibaasi poolt pakutud kodulehe pakett sisaldab kõiki vajaminevaid põhiteenuseid ja ka lisasid, mis on väljaspool paketti tasulised. Me oleme oma klientidele kogu kodulehe loomise protsessi lihtsaks teinud. Kui on soov lisateenuseid tellida, on see muidugi võimalik. Lisaks on meie loodud kaasaegsed kodulehed mugavad nii kliendile külastamiseks kui ka omanikule haldamiseks.

Mure kodulehe haldamise üle?

WEEBibaas pakub peale blogidekodulehtede ja e-poodide ka IT-alaseid teenuseid. Nende alla kuulub ka teie kodulehe haldamise teenus. See tähendab, et Teie ei pea muretsema veebilehe haldamisega tekkinud probleemide, murede või muude hooldustööde pärast.

Domeeni registreerimine ja veebimajutus

Võttes meie kodulehe loomise paketi, saate ka veebimajutuse 3-ks kuuks tasuta. Kui Teil endal domeeni veel ei ole, saate ka selle meilt. Domeen on lisateenus, kuid veebimajutus on tasuta koos paketiga.

Tap free icon

Lihtsama

Maandumisleht/blogi valmsistamine

 

al. 189

 

Populaarseim

Kodulehe tegemine

 

al. 589

 

Toimiva

E-poe loomine

 

al. 789