Facebook & Google reklaam

Haldame Teie reklaame, kampaaniaid ja statistikat. Kui Teil on vaja edendada Teie e-äri või kodulehte internetis, siis olete tulnud õigesse kohta. Meil on oskused ja võimalused luua perfektseid, sihtgruppidele mõeldud reklaame ja erikampaaniaid.

Küsi pakkumist

ALUSTA TÄNA

Meie muud teenused

Loodud sihtgruppidele suunatud struktuuriga

Iga investeering jõuab potentsiaalse kliendini

Kutsuvad ja läbimõeldud reklaamid

Optimeeritud reklaam

Toimivad võtmesõnad ja lööklaused

Soovi korral teeme põhja ja haldame reklaami(pidev optimeerimine)

Facebook ja Google platvormide profesionaalid

Reklaamile lisaks tasub vaadata ka sotsiaalmeedia haldus teeenust

Tegeleme reklaamide ja kampaaniate loomisega internetis

Google Ads reklaam on kiireim viis jõuda enda toote või teenuse reklaamiga Google esilehele. Google Adsi puhul on see positiivne, et reklaami tulusus on 100%, sest reklaami kuvatakse ainult täpsele sihtgrupile, seega ei pea kulutama ressurssi tühja.

Meil on pikaaegne kogemus orsingureklaami analüüsis, loomises ja tulemustes. Oskame luua täpselt vajaliku reklaami Teie ärile, mis toob sihtgrupi inimesed otse Teie lehele. Toome Teie äri või veebilehe esimeste sekka, reklaamides Teie äri õigetes kohtades, õigete seadistustega. Google Ads on üks edukamaid ja mõistlikumaid reklaamiviise, mis on võimalikult soodne, kuid toimib kõige efektiivsemalt.

Kasvatame klientide külastavust 50%

Reklaamidega, kampaaniate ja õige internetiturundusega on võimalik suurendada klientide külastatavust üle 50%. See kõik on võimalik tehes asjakohaseid kampaaniaid, hästi valmistatud reklaame ning luues kutsuva veebilehe või e-poe, mis on ja otsingumootorites optimeeritud. Võime Teile luua kaasaegse veebilehe või e-poe ja tegeleda selle reklaamimisega ja üles ehitamisega, garanteerime teile suurema külastatavuse ja liikumiste arvu Teie veebilehel.

Saatke päring juba täna ja kirjeldage oma soovi. Vastame Teile kiirelt ja paneme Teie e-äri või kodulehe õitsema.

Märksõnad ja õiged sihtgrupid

Reklaam ei toimi kui pole seatud õigeid märksõnu ja valitud vastavad sihtgrupid. On palju võimalusi luua eksitavat ja mitte toimivat reklaami. Sellepärast on kasulik lasta kogenud professionaalidel teha toimiv ja õigesti seadistatud reklaam ning valida vastavalt ka sihtgruppidele õiged seadistused ja reklaamistruktuur.

WEEBibaasis pakume ka lisateenusena Google Analytics intregeerimist ja üles seadmist. Lisame Teie sisuhaldussüsteemi lihtsa ja ülevaatliku analüüsiplatvormi, kust on teil mugav jälgida ja analüüsida kogu veebilehe aktiivsust ja klientide käitumist. Samas on see hea ka reklaami toimimise kontrolliks. Hea ja mugav vaadata ja hallata, kust tuleb veebilehe liiklus ning kuhu peaks rohkem investeerima. Lisaks on analüüsimine kindlasti hea ka edaspidiseks äri arendamiseks, jälgides kuidas kliendid käituvad Teie veebilehel.

 

Weebibaasi digiteenused

Pilveteenused

Pakume domeeni registreerimist ja kvaliteetset veebimajutust

Bännerite loomine

Asteetilised bännerid sotsiaalmeediasse või reklaamiks

Veebilehe haldamine

Aitame hallata Sinu kodulehte või e-poodi, muutes selle turvaliseks, pidevalt uuendades programme, pluginaid ja tagavarakoopiaid tehes. Loob rahulolu meie kliendile ja muudab halduse nipsust mugavamaks.

Kodulehe ja e-poodide valmistamine

Modernsed, kutsuvad ja funktsionaalsed veebilehed