E-poe valmistamine

Disainime ja valmistame teile toimiva e-poe. Saate oma e-äri internetis õitsema panna või värskendada oma olemasolevat e-poodi. E-poe valmistamine on nutiajastul üks eduvõtmeid.

Hind alates 589 €

Hind alates 589 €

moodulid ja seadistused

Kõik e-poe vajalikud moodulid

kampaaniad ja soodustused e-pood, e-poe valmistamine

Kampaaniad, soodustused jne.

reklaamid ja kampaaniad

Makse- ja tarnelahendused

Järelhooldus teenus ja hoolduspaketid. Standard ja premium paketid.

Lihtne ja mugav sisuhaldustarkvara

Kõik vajaminevad moodulid on paketis olemas

Et kogu lao- ja kassasüsteem toimiks ilusti, on vaja kindlaid mooduleid. Lisame teile kõik tähtsad laosüsteemi, toodete ja klientide haldamise süsteemid. Firma omanikule teeme kõik nii lihtsaks ja selgeks kui võimalik, et ei peaks muretsema keeruliste protsesside pärast. Toodete sisestamine, muutmine, eemaldamine, kampaaniate tegemine, allahindlused, pakkumised, kupongid jne – kõik on võimalik meiega.

WordPress ja SEO

Loome teile eduka ja toimiva interneti poe, mis on interneti otsingumootorites nähtav ja mobiilseadmetega kohanduv. Klientidel on mugav poodi külastada ning teil kui poe omanikul on lihtsasti kontrolliv ülevaade ning mugav sisuhaldussüsteem.

E-poe põhjaks kasutame WordPressi platvormi. Kogu e-poe välimus on personaalselt teiega läbi planeeritud ning läbimõeldud. Kui endal mõtteid napib, oleme meie abiks ja loome koos müüva ning kutsuva e-poe.

Kuna loome teie e-poe wordpressi põhjal, on ka teil kui omanik, lihtne kogu poe kliendi külastatavust, toodete haldamist, erinevat analüütikat, tulemusi, jne näha ja hallata. E-poe pakett sisaldab ka 5 tasuta toote sisestust. Need on nö. malliks, kui on soov ise tooteid tulevikus sisestada. Lisades, pakume ka ise lisateenusena tootesisestust, sest ka tootesisestamise korrektsusel põhineb otsingumootorite nähtavus ja esilekutsumine.

" E-poe valmistamine on väikse investeeringuga õitsevaks äriks! "

Makse-ja tarnelahendused

Edukaks äriks kõik vajalik e-poe paketti hinna sees sisalduv paneb teie äri käima, müües teie teenust ja/või toodet nii uutele klientidele kui ka püsikundedele. Liidestame kõik vajaminevad moodulid ja makse- ja tarneprogrammid. 

Enne e-poe valmistamist, küsime milliseid makselahendusi ja tarneviise te sooviksite kasutada. Omaltpoolt soovitame kõige tulusama transpordilahendusena saata oma e-poe tooted kliendini läbi pakiautomaatide. See valik on soodsam kui teised ning kindlasti on see mugav nii kliendile kui Teie firmale.

Tarne- ja makselahendustel on ka püsikulud, need on imepisikesed, kuid siiski.

Pangalinkide teenusepakkujatel on erinevad hinnakirjad. Näiteks, Maksekeskus võtab igalt tehingult 2.5% + 0.3€ ning valides kõik maksemeetodid, küsivad nad 10€ kuutasu juurde.. Üldiselt väiksema äri korral, soovitame alguses valida üks transpordi viis, millel on erinevad kohaletoimetamise võimalused. Kui aga on suurem ja mahukam äri, siis tuleks kindlasti kasutada laialdasema valikuga transpordi meetoteid.

Tootekataloogid, kampaaniad ja allahindlused

Loome teile lihtsasti hallatava tootekataloogi, kus pole probleem lihtsalt muuta, eemaldada või lisada tooteid. Lisaks on mugav luua ka kampaaniaid ja allahindlusi. Lisame teie e-poele funktsionaalsust ja tõstame kvaliteeti. Paketi siseselt sisestame hinna sees 5 toodet, need on niiöelda malliks. Edaspidi võite tellida meilt tootesisestuse teenust või proovida ise tootekataloogi täiendada.

Disain ja struktuur

Nii nagu iga koduleht, peaks e-pood olema moderne ja kutsuv. Disaini pool on e-poe puhul äärmiselt oluline, see paneb kliendi tootest rohkem huvi tundma ja e-poes rohkem aega veetma. WEEBibaasis loome me kaasaegseid ja trendikaid kõrgklassi funktsionaalseid e-poode. Peame silmas alati kvaliteeti ja iga kliendi personaalset lähenemist.

Nutiseadmesõbralik - responsive(kohandav) disain mobiiliseadmetega

Kõik meie e-poed on mobiilisõbralikud, mis tähendab, et ka google-i otsingumootor toob teie e-poe rohkem esile. Lisaks ostes ka meie e-poe paketi või lisateenusena SEO optimiseerimine, suurendame teie esiletõstetavust erinevates veebibrauserites ilma lisatasuta. Kui soovite eraldi teenusena tellida SEO optimiseerimise, siis teeme ka otseloomulikult seda. E-poe tegemine on oluline kogu ärile, meie aitame teid sellega.

Domeen ja veebimajutus

Kui teil pole oma domeeni veel, siis ei pea enda pead vaevama enam. WEEBibaas pakub hea hinnaga domeeni registreerimist usaldatud veebimajutajalt ning e-poe paketiga 3 kuud tasuta veebimajutust.

Saada päring

Detailsem päring –> SIIN