E-poe valmistamine

Disainime ja valmistame Teile toimiva e-poe. Saate oma e-äri internetis õitsema panna või värskendada oma olemasolevat e-poodi. E-poe valmistamine on nutiajastul üks eduvõtmeid.

Hind alates 589 €

ALUSTA TÄNA

Meie muud teenused

Aegumatu välimus

Meie “e-poe” paketiga tuleb kaasa põhjalik analüüs modernseima kodulehe jaoks vastavalt Teie vajadustele ja soovidele arvestades.

Disainid on läbimõeldud põhjalikult Teie ärimudeliga ja kooskõlastatud brändi väljanägemisega.

Igal lehel, igal äril ja igal isikul on oma unikaalsus. Unikaalsuses peitub oluline võti, mis tõstab Teie klientide külastatavust ja pakub kasutajatele meeldivamat lehekülje külastatavust.

Professionaalsed emailid sinu ärile

Iga ettevõtte või väiksema firma omanikul peaks olema omaenda domeeniga seotud email. Olgu see firma haldamiseks, Teie klientidele kontakti saamiseks või firma töötajatele erinimeliste emailide seadistamine.

Seome kõik vajalikud domeeni emailid ja seadistame soovitud emailid. Domeeni emailid tõstavad klientide seas usaldust Teie toodete ja teenuste vastu, ning jätab kogu veebilehele proffesionaalse mulje.

Soovi korral teeme erinimeliste domeeni emaile, mida saab hõplsasti kasutada firma omamisel, ning jätab turnuduslikult eduka ja usaldusväärse mulje.

 

Kohanduvad veebilehed

Kohanduvad veebilehed on oluline osa meie teenuste omadustest. Kõik meie loodud kodulehed ja e-poed on nutiseadmesõbralikud ja kohanevad vastavalt ekraani suurusele.

Suurendab kasutajate liikuvust Teie kodulehel, on mugav vaadata ükskõik, millise seadme pealt ning suurendab Teie veebilehe külastavust.

Tänapäeval peaks iga veebileht olema responsive(kohanduv), sest üha suurem hulk inimesi külastab interneti oma mobiilsetestseadmetest nagu tahvelarvutid ja nutitelefonid.

Valmistame ilusasid ja kohanduvaid disaine nutiseadmetele ja tahvelarvutitele, mis oluliseima tähendusega tänapäeva nutiühistus, kus peaaegu üle 50% interneti kasutajatest kasutab igapäevelus nutiseadet netis surfamiseks.

Sobivad lisateenused

Uuri kindlasti ka meie muid teenuseid. Pakume nii kodulehe haldust, bännerite valmistamist, domeeni ja veebimajutus teenust, logo ja elemendi disainimist jpm. Küsi julgelt!

Kodulehe ja e-poe paketid:

  • Lihtsama kodulehe tegemine
  • Mahukam koduleht
  • E-poe tegemine

Lisateenused:

  • SEO optimeerimine
  • Logo ja elemendi disain
  • Facebook & Google reklaam
  • Domeen ja veebimajutus teenus
  • Kodulehe, e-poe haldamine
  • Seadistused, installeerimised, ühendamised
  • Parandus – ja uuendustööd

Kuni 7 sisulehe disain

Lihtne SEO

Email ja kontaktivormid

Kõik vajalikud moodulid

Lisa funktsioonid, moodulid

Kiirendatud veebileht

Kõik e-poe vajalikud moodulid

Lihtne ja mugav sisuhaldustarkvara

Abistavad lisateenused

Kõik vajaminevad moodulid on paketis olemas

Et kogu lao- ja kassasüsteem toimiks ilusti, on vaja kindlaid mooduleid. Lisame teile kõik tähtsad laosüsteemi, toodete ja klientide haldamise süsteemid. Firma omanikule teeme kõik nii lihtsaks ja selgeks kui võimalik, et ei peaks muretsema keeruliste protsesside pärast. Toodete sisestamine, muutmine, eemaldamine, kampaaniate tegemine, allahindlused, pakkumised, kupongid jne – kõik on võimalik meiega.

WordPress ja SEO

Loome Teile eduka ja toimiva interneti poe, mis on interneti otsingumootorites nähtav ja mobiilseadmetega kohanduv. Klientidel on mugav poodi külastada ning Teil kui poe omanikul on lihtsasti kontrollitav ülevaade ning mugav sisuhaldussüsteem.

E-poe põhjaks kasutame WordPressi platvormi. Kogu e-poe välimus on personaalselt Teiega koos planeeritud ning läbimõeldud. Kui endal mõtteid napib, oleme meie abiks ja loome koos atraktiivse ning kutsuva e-poe.

Kuna loome Teie e-poe wordpressi põhjal, on ka Teil kui omanikul lihtne kogu poe kliendikülastatavust, toodete haldamist, erinevat analüütikat, tulemusi jne. näha ja hallata. E-poe pakett sisaldab ka 5 tasuta toote sisestust. Need on nö. malliks, kui on soov ise tooteid tulevikus sisestada. Pakume ka ise lisateenusena tootesisestust, sest ka tootesisestamise korrektsusel põhineb otsingumootorite nähtavus ja esilekutsumine.

" E-poe valmistamine on väike investeering eduka e-äri alustamiseks! "

Makse-ja tarnelahendused

Edukaks äriks kõik vajalik e-poe paketti hinna sees sisalduv paneb teie äri käima, müües teie teenust ja/või toodet nii uutele klientidele kui ka püsikundedele. Liidestame kõik vajaminevad moodulid ja makse- ja tarneprogrammid.

Enne e-poe valmistamist küsime, milliseid makselahendusi ja tarneviise Te sooviksite kasutada. Omaltpoolt soovitame kõige tulusama transpordilahendusena saata oma e-poe tooted kliendini läbi pakiautomaatide. See valik on soodsam kui teised ning kindlasti on see mugav nii kliendile kui Teie firmale.

Tarne- ja makselahendustel on ka püsikulud, kuid need on imepisikesed.

Pangalinkide teenusepakkujatel on erinevad hinnakirjad. Näiteks Maksekeskus võtab igalt tehingult 2.5% + 0.3€ ning valides kõik maksemeetodid, küsivad nad 10€ kuutasu juurde. Üldiselt väiksema äri korral soovitame alguses valida ühe transpordi viisi, millel on erinevad kohaletoimetamise võimalused. Kui aga on suurem ja mahukam äri, siis tuleks kindlasti kasutada laialdasema valikuga transpordi meetodeid.

Tootekataloogid, kampaaniad ja allahindlused

Loome Teile lihtsasti hallatava tootekataloogi, kus pole probleem lihtsalt muuta, eemaldada või lisada tooteid. Lisaks on mugav luua ka kampaaniaid ja allahindlusi. Lisame Teie e-poele funktsionaalsust ja tõstame kvaliteeti. Paketi siseselt sisestame tasuta 5 toodet, need on nii öelda malliks. Edaspidi võite tellida meilt tootesisestuse teenust või proovida ise tootekataloogi täiendada.

Disain ja struktuur

Nii nagu iga koduleht, peaks e-pood olema kaasaegne ja kutsuv. Disaini pool on e-poe puhul äärmiselt oluline, see paneb kliendi tootest rohkem huvi tundma ja e-poes rohkem aega veetma. WEEBibaasis loome modernseid ja trendikaid kõrgklassi funktsionaalseid e-poode. Peame silmas alati kvaliteeti ja iga kliendi personaalset lähenemist.

Nutiseadmesõbralik - responsive(kohandav) disain mobiiliseadmetega

Kõik meie e-poed on mobiilisõbralikud ehk kliendid saavad neid mugavalt ka nutiseadmetest külastada. E-poe disain ja funktsionaalsus jäävad samaks, ükskõik mis seadet kasutades.  Omakorda tähendab see ka seda, et ka Google-i otsingumootor toob Teie e-poe rohkem esile. Lisaks on võimalik ka eraldi teenuseda tellida SEO optimeerimise, mis parandab Teie e-poe nähtavust veelgi enam.

Domeen ja veebimajutus

Kui Teil pole oma domeeni veel, siis ei pea enda pead vaevama enam. WEEBibaas pakub hea hinnaga domeeni registreerimist usaldatud veebimajutajalt ning e-poe paketiga 3 kuud tasuta veebimajutust.

Tap free icon

Lihtsama

Maandumislehe/blogi valmsistamine

 

al. 189

 

Populaarseim

Kodulehe tegemine

 

al. 389

 

Toimiva

E-poe loomine

 

al. 589