Domeeni registreerimine ja veebimajutus

Weebibaas on loonud oma klientidele võimaluse registreerida oma domeen läbi meie. See lihtsustab nii Teie kui ka meie aega ja närve. Lahendame vajalikud toimingud lihtsasti ja kiirelt ning Teile tähendab see täpselt 0 mure. Lisaks domeenile on ka veebimajutuse võimalus veebilehele. Domeen ja veebimajutus ühest kohast – lihtne.

Küsi pakkumist

ALUSTA TÄNA

Meie muud teenused

Kontrolli, kas sinu soovitud domeen on saadaval

Soodne hind

Usaldusväärsed teenusepakkujad

Teie jaoks mugav ja lihtne

Kiire ja murevaba seadistus

Soovikorral domeeni emaili seadistus

Meta täpsustused, pealkirjad, kirjeldused

Uuri lisaks meie teisi mugavaid lisateenuseid

Pakume soodsalt domeeni nimesid ja veebimajutust

Meie peamiseks eesmärgiks on domeeni ja veebimajutuse pakkumisel, et klientidel oleks muretu ja lihtne veebilehe loomise protsess. Tavaolukorras peaksite eraldi hakkama otsima domeenipakkujat ja kolmanda osapoole veebimajutust. Sellepärast oleme loonud võimaluse oma klientidel võtta oma domeen meilt ning kasutada veebimajutust, mida meie koostöös veebimajutajaga teeme, nii on teil kordades lihtsam ja säästate ajakulu.

Kui tellite meilt ühe kolmest veebilehe loomise pakettidest, saate kaasa tasuta 3 kuu veebimajutuse. Ning kui teil domeen puudub saame soodsalt teile ka domeeni registreerida usaldusväärselt ja tuntud veebimajutajalt.

Domeen ja veebimajutusteenuse pakkujad

Pakume töötavaid ja kvaliteetseid majutuspakette. Aitame Teil majutuspakettide valiku murest vabaneda ning teame täpselt, mida Teil tarvis on ja saame selle hea hinnaga. Kasutame Zone, Veebimajutus ja Radicenter teenuseid.

Saatke meile domeeni või veebimajutuse päring ja registreerime Teie domeeni juba täna! Domeeni omamisel on hea luua sellele kaasaegne ja värske veebileht, et kutsuda külalisi ja tulevaseid partnereid Teie kutsuvat veebilehte uudistama.

Lisaks, kasutame me parimaid ja kiiremaid lisamooduleid, misa aitavad kiirendada ja optimeerida Teie kodulehte või e-poodi märgatavalt. Teostame Teie SEO kiirelt ja muretult, mille tulemusena saavad Teie kliendid kogeda meeldivat külastuskogemust ja leiavad Teie veebilehe otsingumootorite esimeste seast.

Weebibaasi digiteenused

Kodulehe ja e-poodide valmistamine

Modernsed, kutsuvad ja funktsionaalsed veebilehed

Toodete sisestamine

Soovikorral võime sisestada ka Teie soovitud tooteid, täpsemaks infoks kontakteeruge

SEO optimeerimine

Kiirendame ja optimeerime kõiki kodulehti ja e-poode

Veebilehe haldamine

Aitame hallata Sinu kodulehte või e-poodi, muutes selle turvaliseks, pidevalt uuendades programme, pluginaid ja tagavarakoopiaid tehes. Loob rahulolu meie kliendile ja muudab halduse nipsust mugavamaks.